افزونه وردپرس + سفارش ساخت افزونه وردپرس

طراحی افزونه وردپرس
اگر یک سایت وردپرسی دارید و حالا قصد گسترش کسب و کارتان را دارید و میخواهید امکانات ویژه ای را به سایت خود اضافه کنید و یا قابلیت های اختصاصی خودتان را داشته باشید برای این کار نیاز به ساخت افزونه وردپرس مناسب با ایده تان را دارید.

فهرست محتوا

یکی از خدمات شرکت کدنویس طراحی افزونه وردپرس به صورت اختصاصی است.افزونه های وردپرس این امکان را به شما میدهند تا بتوانید قابلیت ها و امکانات سایت خود را به سادگی گسترش دهید.

پلاگین یا افزونه وردپرس چیست؟

در دنیای وردپرس با کلماتی همچون افزونه و پلاگین زیاد مواجه میشویم.اما افزونه یا پلاگین چیست و چه کارآیی دارد؟اگر شما با وردپرس کار کرده باشید قطعاً با این نامها و کاربردشان آشنا هستید و یا اینکه به طور کلی با این مفاهیم هیچ آشنایی ندارید.در ادامه این مفاهیم را برایتان شرح میدهیم.

پلاگین یا افزونه وردپرس امکانات و ویژگی های جدیدی را به سایت شما اضافه میکند.اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم افزونه ها یک سری کد هستند که به عنوان مکمل سایت عمل میکنند و باعث کاملتر شدن ویژگی های یک سایت اینترنتی میشوند. افزونه ها به راحتی قابل نصب بر روی سایت شما هستند و هر زمان که بخواهید میتوانید آنها را غیر فعال کنید.

به طور کلی افزونه ها و پلاگین های موجود در وردپرس به دو صورت رایگان و پولی در دسترس قرار دارند.یک سری ویژگی های مشترک که از قبل کد نویسی شده اند و در اختیار افراد قرار دارند برخی از این افزونه ها رایگان هستند و برخی دیگر پولی .

افزونه های رایگان امکانات کمتری نسبت به پلاگین های پولی دارند و حتی گاهی ممکن است با ساختار سایت شما سازگاری نداشته باشند.

تعداد پلاگین های آماده موجود به صورت پولی و رایگان بسیار زیاد است و شما میتوانید هر کدام از آنها را تهیه کنید و روی سایت خود نصب کنید اما تمامی افزونه های ارائه شده دارای کیفیت مطلوبی نیستند و گاهی میتوانند به وبسایت شما آسیب برسانند .

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی

سفارش ساخت افزونه

شما باید با توجه به نیازتان و امکانات و ویژگی هایی که به آنها نیاز دارید اقدام به تهیه افزونه به صورت رایگان، پولی و یا طراحی افزونه اختصاصی نمایید.همانطور که اشاره کردیم در دنیای وردپرس تعداد افزونه های بسیار زیادی داریم ،تعداد این افزونه ها بقدری زیاد است که میتوانند نیاز خیلی از سایتها را تامین کنند.اما نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که اکثر افزونه های قدرتمند انگلیسی هستند که برای استفاده نیاز به فارسی سازی دارند.

اما برخی مدیران سایت ها هستند که نیاز دارند برخی ویژگی ها به صورت افزونه اختصاصی و سفارشی برایشان کد نویسی و طراحی شود .زیرا برخی از ویژگیهای سفارشی در افزونه های آماده وجود ندارد و بهتر است سفارشی سازی شوند.برای این کار باید با یک تیم برنامه نویسی هماهنگ شود و درخواست خود را ارائه کنند تا برایشان اجرا شود.

طراحی پلاگین حرفه ای و اصولی

کدنویسی اصولی و استاندارد از مهم ترین نکاتی است که در طراحی افزونه اختصاصی باید رعایت شود.زیرا وردپرس یک پلتفرم رایگان و در حال توسعه است که دائماً بروزرسانی میشود که در کنار آن قالب و افزونه ها نیز بروز رسانی میشوند حال اگر پلاگین نویسی بصورت استاندارد و اصولی و بر اساس تکنولوژی و بروزرسانی های وردپرس نباشد، قطعاً استفاده از افزونه به مشکل میخورد.اما اگر موارد مهم در ساخت افزونه مورد نظر رعایت شود ،با اکثر قالب ها و افزونه های سایت سازگار بوده و مشکلی پیش نخواهد آمد.

چرا افزونه وردپرس اختصاصی بسازیم؟

افزونه هایی که به صورت آماده روی قالب سایت وردپرسی اضافه و استفاده میشوند به صورت جدا هستند و هیچ ارتباطی با قالب سایت ندارند پس اگر روزی تصمیم به تغییر قالب و یا بروزرسانی آن را داشته باشید باید حتماً مجدداً امکان مورد نظر را به قالب سایت اضافه کنید اما شما میتوانید برای اضافه کردن هر امکان و ویژگی ای که مد نظرتان است آن را مستقیماً روی قالب وردپرس خود کدنویسی کنید در این صورت با تغییر و بروز رسانی قالب ، افزونه شما بدون تغییر سر جای خود خواهد بود.

چرا افزونه اختصاصی بسازیم

مراحل و نحوه سفارش ساخت افزونه

در صورتی که سایت وردپرسی دارید و میخواهید یک امکان جدید به آن اضافه کنید ، همین حالا با کدنویس تماس گرفته و یا فرم تماس با ما پر کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید. تیم ما درخواست شما را بصورت کامل بررسی کرده و هزینه و زمان طراحی افزونه رابه شما اعلام خواهد کرد. در صورت توافق ، کار ساخت افزونه آغاز شده و در زمان تعیین شده افزونه برای شما ارسال خواهد شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست مشاوره رایگان

فرم تماس زیر را تکمیل نمایید. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

اطلاعات تماس
اطلاعات تکمیلی

همچنین جهت ارتباط سریعتر میتوانید از  طریق تلگرام و واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.