طراحی سایت شرکتی

فهرست محتوا

طراحی سایت شرکتی برای یک شرکت یا سازمان در دنیای دیجیتال امروز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده فراگیر از اینترنت هر شرکت و سازمانی چه نوپا و تازه کار و کوچک و چه بزرگ و قدیمی و معروف که محصول و یا خدماتی را ارائه میدهند برای معرفی خود و محصولات و خدماتشان نیاز به طراحی وبسایت شرکتی دارند.

یک وبسایت شرکتی با طراحی اصولی و با کیفیت میتواند به عنوان چهره و دفتر دیجیتال یک شرکت عمل کند که به شرکاء تجاری ،ذینفان ،مشتریان بالقوه و نمایندگان کمک میکند تا اطلاعات لازم را از سازمان کسب کنند و برای همکاری با شرکت تصمیم گیری کنند.

در اصل داشتن یک وبسایت کامل و جامع امروزه به نوعی هویت و اعتبار سازمان و شرکت به حساب می آید ،افراد معمولاً هر جا نام برند یا شرکتی را میشنوند ابتدا در گوگل سرچ میکنند ببینند که چه اطلاعاتی را میتوانند در مورد آن شرکت یا برند کسب کنند و اگر هیچ موردی پیدا نکنند احتمال حذف شرکت از گزینه های آنها زیاد است.

سایت شرکت شما هویت شرکت و معرف برند شماست.

سفارش طراحی سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

وبسایت شرکتی چهره برخط و آنلاین شرکت شما و اولین برخوردی است که کاربران با شرکت خواهند داشت.در دنیای دیجیتال امروز طراحی سایت شرکتی به روز و بهینه دیگر یک انتخاب یا گزینه اختیاری نیست بلکه یک ضرروت اجتناب ناپذیر است و اگر میخواهید که از گردونه پیشرفت و رقابت عقب نمانید حتماً باید یک سایت حرفه ای و اختصاصی که معرف برند شرکت است را طراحی و راه اندازی کنید.

وبسایت با ترکیب عناصر برند سازی مانند، لوگو،رنگ ،فونت ،عناصر ظاهری و بصری ،شناخت و معرفی برند را تقویت میکند و باعث میشود تصویر کلی برند برای کاربران بهینه شود.یک وبسایت شرکتی بستری را برای برجسته کردن و معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات شرکت فراهم میکند تا شرکت بتواند چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی برای برجسته کردن خود تلاش کند.

داشتن یک وبسایت شرکتی و یا سازمانی خوب و با کیفیت به شرکت این اجازه را میدهد تا پیشنهادات و محصولات و کاتالوگ و گواهینامه ها و لیسانس های خود را به شیوه ای کامل و جذاب به نمایش بگذارند و اطلاعات دقیقی را به مشتریان بالقوه خود ارائه دهند.طراحی و ارائه خوب بخش محصول و خدمات میتواند به افزایش فروش کمک شایانی کند

هدف از طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی میتواند اهداف و دستاوردهای مختلفی را داشته باشد در ادامه مهمترین اهداف طراحی سایت شرکتی را عنوان میکنیم:

 • طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان آسان و سریع میکند
 • ایجاد درآمد برای سایت از طریق تبلیغات بنری
 • صرفه جویی در مصرف کاغذ و حمایت از محیط زیست
 • تجارت سودآور
 • ارائه خدمات اینترنتی به مشتریان و کاربران
 • معرفی محصولات و خدمات
 • ارائه کاتالوگ آنلاین
 • ایجاد برند سازی برای شرکت
 • فعالیت ۲۴ ساعته بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • بهینه سازی هزینه های تبلیغات و نیروی انسانی
هدف از طراحی سایت شرکتی

طراحی یک سایت شرکتی مناسب و حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که با هزینه کمتر و بهینه ،باعث شناخته شدن شرکت شما شده و کسب و کارتان را بهبود ببخشید. طراحی سایت اختصاصی مناسب و همچنین رعایت نکات سئو از مهم ترین پیش نیازهای این امر میباشد. تیم طراحی سایت کد نویس از ابتدا تا انتهای طراحی و راه اندازی سایت شرکتی در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های سایت شرکتی خوب چیست؟

یک سایت شرکتی خوب و بهینه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟یک سایت خوب میتواند باعث برند سازی برای شرکت شود پس طراحی سایت شرکتی باید بر اساس دستورالعمل های برند سازی شرکت باشد و با اهداف شرکت هم راستا باشد و از المان های اصلی شرکت مانند آرم، رنگ سازمانی،طرح و تایپوگرافی و ویژگی های بصری آن تبعیت کند تا معرف برند و هویت شرکت باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک سایت شرکتی خوب عبارتند از:

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو یا واکنش گرا

با افزایش استفاده از تلفن همراه افراد بیشتر کارهای اینترنتی خود را از طریق تلفن همراهشان انجام میدهند از این رو طراحی یک وبسایت شرکتی باید واکنش گرا باشد یعنی با اندازه صفحه نمایش های مختلف سازگار باشد و در هر دستگاهی مثل لپ تاپ،تلفن همراه و هر صفحه نمایشی پیمایش در سایت راحت باشد و صفحه سایت به صورت کامل نمایش داده شود. این مسئله از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا باعث ایجاد یک تجربه کاربری خوب میشود.

طراحی ux

طراحی ux

نوع طراحی سایت بر تجربه کاربر تأثیر بسزایی دارد از این رو استراتژی طراحی سایت UX که مبتنی بر تجربه کاربری است از اهمیت ویژه ای برخوردار است.یک طراحی سایت خوب بر ارائه یک تجربه کاربری یکپارچه و بصری تمرکز دارد که شامل مواردی همچون ،تولید محتوای ارزشمند و کاربر پسند،استفاده از منوهای ناوبری واضح و بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحات است.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی معمولاً شامل چندبن نوع محتوای مختلف مانند ،توضیحات محصول،خدمات شرکت،مقالات و وبلاگ ها و اطلاعات شرکت و غیره هستند.از این رو طراحی متناسب و سازگار با استراتژی های سئو سایت که با فرمت های مناسب و جایگزینی درست هر محتوا صورت پذیر بسیار مهم است زیرا با سئو درست و اصولی سایت شرکت میتواند در نتایج برتر جستجو در گوگل قرار گیرد.

عملکرد و امنیت وبسایت

امنیت و عملکرد وبسایت

وبسایت های شرکتی باید اقدامات امنیتی را برای محافظت از داده های کاربر و حفظ اعتماد کاربران اولویت بندی کنند.همچنین باید فعالیت های امنیتی سایت به گونه ای باشد که امکان هک و از دسترس خارج شدن آن توسط حمله هکرها به حداقل برسد.

سرعت بالا

سرعت بالا

وبسایت های شرکتی باید اقدامات امنیتی را برای محافظت از داده های کاربر و حفظ اعتماد کاربران اولویت بندی کنند.همچنین باید فعالیت های امنیتی سایت به گونه ای باشد که امکان هک و از دسترس خارج شدن آن توسط حمله هکرها به حداقل برسد.

ادغام چند رشته ای

ادغام چند رسانه ای

بسته به هدف و نیاز شرکت و نوع فعالیت آن ،وبسایت های شرکتی ممکن است نیاز باشد تا عناصر چند رسانه ای مانند تصاویر،ویدئوها و ویژگی های تعاملی را برای بهبود تجربه کاربر و انتقال اطلاعات در خود داشته باشند از این رو طراحی سایت بر اساس این قابلیت هم بسیار مهم است.

امکانات طراحی سایت شرکتی

در هنگام طراحی سایت شرکتی ، در نظر گرفتن امکانات و ویژگی هایی که باعث ایجاد تجربه کاربری خوب و همچنین امکان برقراری ارتباط راحت و آسان کاربر با شرکت و معرفی کامل شرکت و خدمات آن شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است یک سایت شرکتی مناسب امکاناتی به شرح زیر باید داشته باشد البته اضافه و کم کردن امکانات و ویژگی های خاص به اهداف و ماهیت فعالیت شرکت نیز بستگی دارد پس باید امکانات متناسب با شرایط کسب و کار طراحی شود.

۱-صفحه اصلی 

طراحی صفحه اصلی سایت بسیار مهم است. صفحه اصلی سایت به عنوان نقطه ورود کاربران است پس طراحی درست و اصولی و کاربر پسند آن میتواند کاربر را در سایت نگه دارد.صفحه اصلی باید دید روشنی از شرکت،خدمات و محصولات، پیشنهادات ویژه و اطلاعات مهم را به کاربران ارائه دهد همچنین باید معرف برند و هویت شرکت باشد.

محتوای مهم را برجسته کند و به نمایش بگذارد و کاربران را به صفحات مختلف وبسایت هدایت کند.

۲-صفحه در باره ما

وقتی کاربری وارد یک سایت شرکتی میشود باید اطلاعات شرکت را ببیند تا اعتماد کند وجود صفحه در باره ما که اطلاعات دقیقی درباره تاریخچه شرکت،فعالیت ،ارزش ها ،گواهینامه ها ،پروانه ها و پرسنل کلیدی آن به کاربران ارائه دهد باعث جلب اعتماد کاربر خواهد شد.

۳-صفحه ارتباط با ما

کاربران نیاز دارند تا بتوانند به راحتی با شرکت تماس برقرار کنند وجود یک صفحه ارتباط با شرکت که شامل یک صفحه با معرفی راههای مختلف برای امکان برقراری ارتباط بازدیدکنندگان مانند ،شماره تماس ،آدرس ایمیل ،آدرس دفتر و یا چت آنلاین و غیره باشد.

۴-صفحه خدمات و محصولات

بهتر است محصولات و خدمات را با دسته بندی درست و ارائه توضیحات کامل و عکس و تصاویر با کیفیت و دادن اطلاعات کامل در باره مشخصات و قیمت آنها ارائه دهید.

۵-گالری تصاویر و کاتالوگ ها

اگر محصولات/خدمات متنوع و مختلف دارید بهتر است یک صفحه گالری تصاویر و کاتالوگ با ارائه مشخصات داشته باشید.

۶-بخش وبلاگ و اخبار

داشتن بخش وبلاگ و اخبار برای به اشتراک گذاری مقالات مرتبط با صنعت ،بروز رسانی ها ،محتوای آموزشی، اخبار مربوط به فعالیت های شرکت و صنعت کمک بزرگی به جذب بیشتر مخاطب و جلب اعتماد مشتری میکند.

۷-صفحه نحوه همکاری

وجود این صفحه برای شرکت هایی که اعطای نمایندگی دارند و یا عاملیت فروش جذب میکنند مهم است در این صفحه میتوانند شرایط دریافت نمایندگی و همکاری را اعلام کنند و فرم ها را قرار دهند.

۸-صفحه مشاغل و فرصتهای شغلی

شرکت هایی که استخدام نیرو به صورت مداوم دارند میتوانند بخشی برای استخدام و شرایط آن در نظر بگیرند و در آن اطلاعاتی نظیر فرهنگ شرکت و مزایا و موقعیت های شغلی موجود ارائه دهند و در آن یک فرم درخواست را به پورتال شرکت ارجاع دهند.

۹-بخش مربوط به پرسش و پاسخ 

وجود یک بخش برای ارائه نظرات و پرسش و پاسخ کاربران به اعتبار بیشتر شرکت کمک میکند.

۱۰-بخش جستجو

یک نوار جستجو در نظر بگیرید تا کاربران سریعتر بتوانند محصول/خدمات را جستجو کرده و به آن دسترسی پیدا کنند.

مواردی که عنوان شد مهم ترین امکانات و ویژگی هایی است که یک وبسایت شرکتی باید داشته باشد البته همانطور که اشاره کردیم با توجه به رسالت و اهداف شرکت ویژگی ها و صفحات تغییر میکنند.

امکانات و المان های وبسایت شرکتی 

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران

ثبت نام آنلاین کاربران

ثبت نام آنلاین کاربران

چارت سازمانی شرکت

چارت سازمانی شرکت

مدیریت رسانه

مدیریت رسانه

فیلتر پیشرفته

فیلتر پیشرفته

نصب افزونه های کاربردی

نصب افزونه های کاربردی

فرم استخدام و رزومه

فرم استخدام و رزومه

مدیریت آسان

مدیریت آسان

معرفی اعضا شرکت

معرفی اعضاء شرکت

افزونه های امنیتی

افزونه های امنیتی

درج خبرنامه شرکت

درج خبرنامه شرکت

بینهایت دسته بندی

بینهایت دسته بندی

بروزرسانی آسان

بروز رسانی آسان

ثبت نام مجدد کاربر

ثبت نام مجدد کاربر

امکان گزارشگیری

امکان گزارش گیری

امکان درج دیدگاه

امکان درج دیدگاه

فرم همکاری و رزومه

فرم همکاری و رزومه

ایجاد فرم مالی

ایجاد فرم مالی

مشاوره طراحی سایت شرکتی

انجام مشاوره قبل از طراحی و راه اندازی سایت شرکتی امر مهمی است زیرا شما با یک مشاوره درست از تحمیل هزینه های اضافه و دوباره کاری جلوگیری میکنید و با استفاده از تجربیات و تخصص مشاوران و طراحان حرفه ای سایتی متناسب با کسب و کار و شرکتتان طراحی و راه اندازی میشود.

اگر یک مدیر بخواهد برای طراحی سایت شرکتی به صورت آزمون و خطا عمل کند هم زمان و هم سرمایه مالی به هدر میرود. بنابراین انجام مشاوره با یک تیم طراحی سایت حرفه ای مزایایی همچون :

 • صرفه جویی در زمان و جلوگیری از دوباره کاری
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • داشتن وبسایتی حرفه ای و قابل اعتماد
 • داشتن وبسایتی اختصاصی و متناسب با کسب و کارتان
 • جلب اعتماد کاربران

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به عوامل مختلف میتواند متفاوت باشد .برخی از موارد کلیدی که در تعیین قیمت طراحی سایت شرکتی تأثیر گذار است به شرح زیر است:

پیچیدگی طراحی: میزان پیچیدگی سایت شرکتی عامل تأثیر گذاری در تعیین تعرفه قیمتی طراحی سایت شرکتی دارد.وبسایتهایی با طراحی پیچیده و سفارشی،طرح بندی اختصاصی و منحصر بفرد، انیمیشن های پیشرفته و عناصر تعاملی زمان و تخصص بیشتری از طراحان میخواهد در نتیجه روی قیمت تأثیر گذار است.

تعداد صفحات و محتوا:تعداد صفحات و مقدار محتوایی که باید توسعه داده شود و در وبسایت قرار گیرد بر میزان قیمت طراحی سایت تأثیر گذار است.

سفارشی سازی و عملکرد: میزان سفارشی سازی و عملکرد مورد نیاز برای وبسایت بر هزینه طراحی سایت شرکتی تأثیر گذار است، ویژگی های سفارشی مانند فرم های تماس پیشرفته، ادغام تجارت الکترونیک ،سیستم های عضویت و غیره اغلب به کار بیشتری نیاز دارند و میتوانند باعث افزایش قیمت شوند.

زمان تحویل: تحویل فوری یا سریعتر سایت نسبت به زمان عادی ممکن است باعث به کارگیری افراد بیشتر و یا اضافه کاری یا الویت دادن پروژه نسبت به دیگران شود که این امر نیز در تعیین قیمت تأثیر گذار است.

مهم است قبل از انجام پروژه با تیم طراحی وب یا متخصصان صحبت کنید تا برآورد هزینه های دقیق را متناسب با نیازهای شرکت خود دریافت نمایید.تیم طراحی کدنویس با ارائه طرح ها و پیشنهادات متفاوت امکان طراحی سایت شرکتی با هر بودجه و امکاناتی که شما بخواهید را دارد.فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید

سفارش طراحی سایت شرکتی

ما در تیم طراحی سایت کدنویس هدفمان طراحی سایت با توجه به درخواست و نیازهای مشتریان و درک کسب و کار و موقعیت شرکت آنهاست.تیم ما متشکل از برنامه نویسان حرفه ای با انجام مشاوره و تعیین استراتژی و برنامه ریزی دقیق و ارائه طرحهای بصری جذاب و قالبهای یکپارچه و حرفه ای اقدام به طراحی سایت شرکتی به صورت قالب آماده ،نیمه اختصاصی و طراحی سایت شرکتی اختصاصی مینماید.

اگر شما هم قصد راه اندازی وبسایت شرکتی با کیفیت و حرفه ای را دارید فقط کافیست همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین پکیج را برای شما ارائه نمایند.

سفارش طراحی سایت شرکتی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست مشاوره رایگان

فرم تماس زیر را تکمیل نمایید. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

اطلاعات تماس
اطلاعات تکمیلی

همچنین جهت ارتباط سریعتر میتوانید از  طریق تلگرام و واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.